Szanowni Państwo!

Firma MASA Zenon Kolankowski jest zakładem prywatnym, założonym w 1992 r. Od początku działalności trzon firmy stanowiła doświadczona i innowacyjna kadra techniczna. Jako jedna z pierwszych polskich firm opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy w pełni elektroniczną wagę samochodową.

Dzisiaj zatrudniamy około 50 wykwalifikowanych pracowników, w których umiejętności stale inwestujemy. Posiadamy zaplecze techniczne, pozwalające realizować najbardziej złożone projekty. Nasze podstawowe urządzenia, wielkogabarytowe wagi przemysłowe, produkujemy w nowo wybudowanej Fabryce Wag w Reblinie k/Słupska. Zakład składa się z hali produkcyjnej o pow. ok. 2000 m2, pomieszczeń serwisowych, magazynowych oraz socjalno-biurowych. Wyposażenie zakładu stanowią nowoczesne urządzenia, m.in. dwie suwnice 8t, komora śrutownicza o wym. 12,5x5x3m, kabina lakiernicza o wym. 12x5x3m. Zakład spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi UE, dotyczące ochrony środowiska.


Seryjna produkcja pozwala nam utrzymać ceny na przyzwoitym poziomie, przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Dzięki precyzji, szybkości i elastyczności działań oferujemy wyroby o klasę przewyższające wyroby konkurencji.

Naszymi Klientami są odbiorcy w kraju i za granicą, m.in. w transporcie, przemyśle stoczniowym, wydobywczym, spożywczym, w produkcji kruszyw, budowie autostrad, w hutnictwie, w handlu i rolnictwie. Produkujemy urządzenia pracujące w skrajnie ciężkich warunkach, np. w produkcji i przeładunku nawozów sztucznych, kopalniach, kamieniołomach.

Wszystkie proponowane przez nas urządzenia posiadają certyfikat zatwierdzenia typu Wspólnoty Europejskiej i spełniają wymagania III klasy dokładności OIML (Międzynarodowej Organizacji Metrologii Prawnej). Ich przemysłowe wykonanie zapewnia długą żywotność i niezawodność, co potwierdzamy wieloletnią gwarancją.

Doświadczenie pracowników serwisu oraz doskonała organizacja pracy powoduje, że możemy zagwarantować nieporównywalnie niższe koszty utrzymania, serwisu oraz okresowej legalizacji urządzeń ważących.

Zenon Kolankowski
właściciel

 

 

Dnia 3 listopada 2008 r. uruchomiliśmy produkcję w nowo wybudowanej Fabryce Wag w Reblinie k/Słupska. Zapraszamy do przejrzenia krótkiej galerii...