Nasze usługi dotyczą zarówno urządzeń własnych, jak i innych producentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu maszyn oraz bogaty zakres wiedzy z zakresu budowy dostępnego na rynku sprzętu. Dzięki temu serwis i naprawa wag w naszej firmie odbywają się zawsze na najwyższym poziomie. Każdym urządzeniem zajmujemy się rzetelnie i fachowo, tak aby mogło działać znów przez długi czas, bez ryzyka poważnej awarii.

Serwis wag – zakres usług naszej firmy

W ramach realizowanych usług zajmujemy się między innymi kalibracją wag, wymieniamy uszkodzone lub zużyte czujniki tensometryczne, terminale wagowe i ich części, krosownice (skrzynki połączeniowe), wyświetlacze, przewody i inne elementy elektroniki. Przeprowadzamy również przeglądy techniczne, dokonujemy napraw i konserwacji urządzeń oraz przygotowujemy je do wzorcowania i legalizacji.

Nasi specjaliści na miejscu diagnozują stan techniczny każdego urządzenia. Wiele lat doświadczenia pozwala im na szybkie jego oszacowanie oraz znalezienie rozwiązania ewentualnych problemów. Każda naprawa wag przebiega sprawnie i fachowo, aby klient był z niej w pełni zadowolony.

Jakie dokładnie urządzenia naprawiamy?

MASA to serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wag samochodowych, kolejowych, samochodowo-kolejowych, zbiornikowych, platformowych, jak również czujników, mierników, terminali, elektroniki i wszelkich podzespołów powyższych urządzeń. Żadna z elementów nie ma dla nas tajemnic i potrafimy fachowo się nim zająć, by sprzęt mógł działać, jak należy.

Na wykonywany serwis wag udzielamy gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni jego najlepszego wykonania. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów również służymy doradztwem. Chcemy, aby nasi Klienci wiedzieli, że mogą na nas w pełni polegać.

Pełen profesjonalizm i zespół ekspertów

Nasza firma zatrudnia grono wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, by wykonywać swoje obowiązki zgodnie z międzynarodowymi standardami. Posiadamy własne zespoły serwisantów, których zadaniem jest montaż i naprawa urządzeń wielkogabarytowych. Są oni bardzo doświadczonymi pracownikami posiadającymi ponad dziesięcioletnią praktykę i kompetencje potwierdzone licznymi certyfikatami.

Wszystkie nasze samochody serwisowe wyposażone są w komplet narzędzi oraz części zamiennych. Dlatego też podczas realizacji usługi nasi pracownicy na miejscu dokonują skutecznej naprawy urządzenia. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych technologii mamy pewność, że oferowana przez nas usługa przeprowadzona będzie sprawnie, terminowo oraz solidnie.